راهنمای مسابقه آنلاین تست هوش و اطلاعات عمومی

روش کار با مسابقه بسیار ساده هست، بعد از ثبت نام یک ایمیل برات ارسال میشه که باید بری به قسمت صندوق ورودی ایمیل ها و روی تایید ایمیل کلیک کنی تا ایمیلت و حساب کاربریت توی سایت تایید بشه.

بعد از اون برای شروع، باید روی منوی بالای صفحه کلیک کنی تا لیست منو برات باز بشه و از بین گزینه ها روی  مسابقات اطلاعات عمومی کلیک کنی (اگر با لپتاپ آنلاین شدید منوی پنل کاربری در بالای صفحه به رنگ سبز قرار داره).

بعد از اینکه روی گرینه ی مسابقات اطلاعات عمومی  کلیک کردی میتونی از بین مسابقاتی که توی اون صفحه وجود دارن هرکدومو که خواستی انتخاب کنی.(البته باید حواست باشه برای هر مسابقه فقط یک بار میتونی شرکت کنی و اگه برای هر شماره از مسابقه، 2 بار پول پرداخت کنی، مسابقه برات قفله و وجه پرداختیت قابل برگشت نیست)

در مرحله ی بعد به صفحه ی پرداخت هدایت میشی که در صفحه ی پرداخت وجه، میتونی وجه مسابقه رو بین 10 تا 250 هزار تومان، هرچقد که دلت خواست از طریق کارت بانکی عضو شتاب  پرداخت کنی.

همچنین در صورتی که مقدار امتیازاتت بالای 10000 امتیاز باشه، میتونی وجه مسابقه رو با استفاده از امتیازاتت، بدون پول پرداخت کنی.

باید توجه داشته باشی که تو این مرحله هرچقدر که پرداخت کنی بعد از برنده شدن تو مسابقه، 2 برابرشو به عنوان جایزه دریافت میکنی!

بعد از پرداخت وجه، در صورتی که تراکنش موفق باشه، اون مسابقه برات فعال میشه و در همون صفحه پرداخت، یه لینک به صورت اتوماتیک و آنی بهت داده میشه که با کلیک روی اون میتونی وارد صفحه ی مسابقه بشی، همچنین این لینک به صورت اتوماتیک به ایمیلت هم ارسال میشه و علاوه بر اینها میتونی با کلیک روی قسمت “ بازی های من ” از منوی بالای صفحه، مسابقاتی که پولشون رو پرداخت کردی و برات فعال شدن رو ببینی و با کلیک روی اونها واردشون بشی و به سوالات مسابقه جواب بدی.

مسابقاتی که توشون شرکت کردی همیشه توی صفحه ی “ بازی های من میمونن و در این صفحه می تونی اطلاعات مربوط به مسابقاتی که برات فعال شدن رو ببینی و متوجه بشی که توی کدوم برنده شدی و تو کدوم مسابقات برنده نشدی.

در صفحه ی بازی های من با کلیک روی هرکدوم از مسابقاتی که برات فعال شدن به صفحه ی شرکت در مسابقه هدایت می شی و اونجا با کلیک روی گزینه ی ” سوالات مسابقه ی تست هوش cmtest” که در انتهای همون صفحه قرار داره میتونی وارد بخش سوالات بشی و در مدت 100 ثانیه به 10 تا سوال اطلاعات عمومی چهارگزینه ای جواب بدی و برنده بشی.

بعد از برنده شدن در هر مسابقه هم میتونی وارد بخش پشتیبانی بشی و با ارسال یک تیکت، درخواست واریز مبلغ جایزه به حساب بانکیت رو بری تا در کمتر از 24 ساعت پول به حسابت واریز بشه.

امتیازات

در سایت سی ام تست برای فعالیت های مختلف امتیازات مختلفی در نظر گرفته شده که در نهایت می تونی این امتیازات رو تبدیل به پول نقد کنی یا اینکه باهاشون تو مسابقات شرکت کنی.

به این شکل که در هنگام ثبت نام 3000 امتیاز بهت داده میشه بعد از اون به ازای هر بار بازدید از سایت هم مقدار 200 امتیاز به صورت روزانه بهت تعلق میگیره.

همچنین بعد از هر بار برنده شدن در هر مسابقه مقدار 1000 امتیاز و به ازای هر کامنت که بذاری 100 امتیاز به مجموع امتیازاتت افزوده میشه، همینطور به ازای هر سال که از عضویتت در سایت سی ام تست بگذره، مقدار 8000 امتیاز هم بهت تعلق میگیره که در نهایت میتونی با این امتیازات تو مسابقات شرکت کنی یا اگه بالای 10000 امتیاز شد، درخواست بدی تا تبدیل به پول نقد بشه و به حسابت واریز بشه

پشتیبانی و درخواست تسویه

به طور اتوماتیک بعد از برنده شدن در هر مسابقه، مبلغ جایزه به حساب بانکیتون که در قسمت مشخصات بانکی ثبت کردید واریز میشه.

اما اگر به هر دلیلی تا حداکثر 5 ساعت بعد از برنده شدن پول به حسابتون واریز نشد باید به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید در اونجا روی گزینه ی ” تیکت جدید” کلیک کنید و از منوی نوع درخواست، واریز مبلغ جایزه به حساب بانکی رو انتخاب بکنید.

همچنین از طریق قسمت پشتیبانی میتونی درخواست بدی تا امتیازاتت به پول نقد تبدیل بشه یا اینکه اگر به عنوان همکار با ما فعالیت میکنی، درخواست بدی تا کمیسیون هایی که دریافت کردی به حسابت منتقل بشه و یا میتونی در صورت داشتن هرگونه سوال، از طریق ارسال تیکت با ما در ارتباط باشی.

هنوز سوالی داری؟

میتونی با استفاده از بخش سوالات متداول پاسخ سوالت رو پیدا کنی

همچنین با کلیک روی دکمه روبرو، میتونی از طریق سیستم پشیتبانی با ما در ارتباط باشی